LICEUM ROE nie uczestniczy w elektronicznej rekrutacji prowadzonej przez gminę Wrocław.

Terminarz rekrutacji do Liceum ROE:

POBIERZ PODANIE - wersja pdf

Do 25 czerwca 2020 r.
Złożenie podania o przyjęcie do szkoły

Od 26 czerwca do 14 lipca 2020 r.

Uzupełnienie złożonego podania o:

ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ:

oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, zdjęcia (dwie podpisane fotografie o wymiarach 30x42).

ABSOLWENCI GIMNAZJUM:

oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum, oryginał zaświadczenia  o wynikach egzaminu gimnazjalnego, zdjęcia (dwie podpisane fotografie o wymiarach 30x42).

15 lipca 2020 r.
Poinformowanie kandydatów o tym, czy zostali przyjęci  do szkoły.

Rekrutacja uzupełniająca:

POBIERZ PODANIE - wersja pdf

16 lipca 2020 r.
Opublikowanie informacji o ilości wolnych miejsc.

Od 16 lipca do 27 sierpnia 2020 r.
Złożenie podania o przyjęcie do szkoły wraz  z oryginałem świadectwa ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum,  oryginałem zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty lub zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz zdjęć (dwie podpisane fotografie o wymiarach 30x42).

28 sierpnia 2020 r.

Poinformowanie kandydatów o tym, czy zostali przyjęci  do szkoły.

Sprawdź warunki rekrutacji!