Poznaj opinie na temat naszej szkoły:

AP

Anetta Prajzner   Dyrektor liceum i technikum ROE

Drodzy Uczniowie i Rodzice, ROE Liceum i Technikum, to bezpieczne i prospołeczne miejsce dla wszystkich, którzy chcą sie uczyć oraz projketują swoją przyszłość w określonych kierunkach zawodowych. Zapewniamy opieke dydaktyczną na wysokim poziomie ogólnokształcącym oraz profesjonalne wsparcie artystów i praktyków określonych branż ( ze siata mediów, nauki, studiów nagrań, teatru, telewizji, mody, tańca). Wspieramy kreatywność, pomagamy w rozwoju pasji, i kształtowaniu własnych stylów. Uczymy wrażliwości oraz fynkcjonowania praktycznego. Gruntownie przygotowujemy do matury. Nasza szkoła ściśle współpracuje z Regionalnym Ośrodkkiem Doskonalenia Nauczycieli oraz ze Szkołami Artystycznymi. Doświadczenie ROE zbudowane na rozmowach, słuchaniu, tysiącach godzin szkoleńna rzecz procesów edukacyjnych. Serdecznie zapraszam do niezapomnianej           przygody edukacyjnej w naszej szkole.

IH

Iwona Haba   Psycholog w liceum i technikum ROE

Stawiamy na rozwój, samodzielność i odpowiedzialność. Na łączenie wiedzy ze zdobywaniem doświadczenia. Wspieramy w rozwoju i nie zostawiamy nikogo samego. Pomagamy, konsultujemy i zawsze zapraszamyd o współpracy. Uczymy samorządności. Zabiegamy o autonomiczne pomysły i działania. Przygladamy się błędom, mamy szacunek do błędów, oczekujemy pracy nad nimi, ale nie wyręczamy. Jesteśmy, rozmawiamy, bo uważamy, że rozmowa z drugim człowiekiem i otwarty umysł sa najważniejsze.

BK

Bartłomiej Kruk      Nauczyciel przedmiotów zawodowych w ROE Technikum (Realizacja nagrań i nagłośnień); Kierownik praktyk

Nauka w Technikum ROE jest szerokoprofilowana i kompleksowa. Połaczenie zajęc teoretycznych i praktycznych pozwala na uniwersalne kształcenie techników w wybranych zawodach. W efekcie, elastyczność naszych absolwentów pozwoli na szybkie przebranżowienie się i dostosowanie do nowych standardów (np. produkcji lub wymagań technicznych). Kadrę pedagogiczną tworzą specjaliści i praktycy z wysoko cenionych instytucji publicznych i firm partnerskich, którzy przekazują uczniom aktualną wiedzę z rynku pracy oraz umożliwiają poznanie zawodu w praktyce.

uczniowie

Uczniowie liceum i technikum ROE

"Szkoła umożliwia realizowanie wizji artystycznych np. realizacja filmu, wyjścia na wystawy itp."   Tomek, Oliwia - klasa 2a liceum

" Nauczyciele w naszej szkole znają się na tym czego uczą, dzięki czemu mogą nam przekazać odpowiednią wiedzę." Alex - klasa 1a liceum