gala małe

Szanowni Państwo,
Regionalny Ośrodek Edukacji Liceum Ogólnokształcące i Technikum miały zaszczyt i przyjemność współorganizować wraz z Dolnośląskim Kuratorium Oświaty rejonowe eliminacje do VIII Dolnośląskiej Gali Talentów w rejonie wrocławskim i mieście Wrocław. W eliminacjach wzięło udział 27 uczestników, w formach solowych, duetach lub grupowych.

 

 

Komisja (w składzie: Przewodniczący: Jacek Wildbrat-Tuszyński- wizytator Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty; Anetta Prajzner – dyrektor Liceum i Technikum ROE; Tomasz Piotrowski – absolwent PWST we Wrocławiu, aktor Teatru Bagatela w Krakowie i Teatru Wybrzeże w Gdańsku, nauczyciel; Bartosz Mokrzycki – fotograf, nauczyciel, absolwent Międzynarodowego Forum Kwadrat, aktywista, artysta; Karolina Wijata – absolwentka AWF Wrocław, praktyk trener, była zawodniczka ekstraklasy, nauczyciel), spośród wszystkich reprezentujących wysoki poziom wystąpień/prezentacji, wyłoniła 7 laureatów, którym serdecznie gratulujemy.

 

Dziękujemy Dolnośląskiemu Kuratorium Oświaty  za  wyróżnienie naszej szkoły  poprzez zaproszenie jej do współpracy.

Dziękujemy wszystkim utalentowanym uczestnikom imprezy, którzy zaprezentowali bardzo atrakcyjne i różnorodne programy.

Oprawa nagłośnienia została zrealizowana przez uczniów technikum ROE, uczących się na kierunku Realizacja Nagrań i Nagłośnień, pod nadzorem pana Bartłomieja Kruka - nauczyciela w technikum ROE, wykładowcy akademickiego  oraz sponsora sprzętu nagłośnieniowego.

Dziękujemy panu Krukowi i naszym uczniom.

Dziękujemy  wszystkim osobom biorącym udział w organizacji  przedsięwzięcia.

 

Spotkamy się 24 maja podczas tegorocznego finału  gali, który odbędzie się w Bolesławcu. ROE Liceum Ogólnokształcące oraz ROE Technikum będzie odpowiedzialne za reportaż imprezy.

 

Z poważaniem
Anetta Prajzner
Dyrektor Liceum i Technikum  ROE

 

Laureaci rejonowych eliminacji do VIII Dolnośląskiej Gali Talentów w rejonie wrocławskim i mieście Wrocław: 

 

1.   Katarzyna Rodak - prezentacja multimedialna, wystawa prac malarskich/ występ na żywo                                  Szkoła Podstawowa im. Bolesława Krzywoustego                                          Kamieniec Wrocławski                              
2. Roch Kupczak - karate tradycyjne/ występ na żywo i prezentacja Szkoła Podstawowa nr 25 w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 15 Wrocław
3. Lena Wlazłowska - piosenka aktorska/ występ na żywo i prezentacja Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 w Strzelinie Strzelin
4. Laura Lichota - układ taneczno-akrobatyczny w gimnastyce artystycznej/ występ na żywo Szkoła Podstawowa Fundacji PRIMUS Wrocław
5. Zespół „Relanium” - występ wokalno - instrumentalny/ występ na żywo, Regionalny Ośrodek Edukacji- Technikum Wrocław
6. Zespół wokalno-taneczny ROE – występ wokalny i taneczny/ występ na żywo Regionalny Ośrodek Edukacji- Liceum Wrocław
7. Michalina Hołowacz - układ taneczno – akrobatyczny/ występ na żywo Szkoła Podstawowa im. UNICEF Bielany Wrocławskie

 

 

7815

273038

434748

495359

626768

697276

778287

8999104