4

Mamy wielką przyjemność poinformować, że Grupa Teatralna ROE zdobyła GRAND PRIX XVII Dolnośląskich Spotkań Teatrów Młodzieżowych „CHOCHOŁ 2019”.

Impreza odbyła się 22 marca w Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu. Zespół uczniów liceum i technikum ROE w składzie: Aleksandra Brzezińska, Natalia Królak, Klaudia Gabmbrych, Paulina Panas, Magda Auguścik oraz Włodzimierz Niemirowski, zaprezentował w ramach konkursu etiudę teatralną „Tydzień i 6 lat” autorstwa Aleksandry Brzezińskiej- uczennicy klasy 2 liceum. Opiekę artystyczną nad grupą sprawowali pani Małgorzta Kałuzińska i pan Sebastian Gębura.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy Grupie dalszych sukcesów. Szczególne podziękowania składamy opiekunom artystycznym.