1

Rozpoczęły się praktyki zawodowe dla klasy drugiej technikum. Julia Wiśniewska i Martina Rydełkiewicz ( kierunek Turystyka) przez cały miesiąc będą się szkolić w Biurze Podróży Panorama.

Sukcesywnie będziemy odwiedzać uczniów technikum i dzielić się kolejnymi fotorelacjami z przebiegu praktyk.
Dziękujemy wszystkim przedsiębiorstwom, dzięki którym nasi uczniowie mają możliwoJulia Szlezak i Agnieszka Stelmach, uczennice klasy drugiej technikum ( kierunek Reklama), odbywają praktyki zawodowe w firmie „Koniczynka” Produkcja Reklam & Drukarnia. Dziewczęta mają okazję zapoznać się z procesem powstawania produktu reklamowego, od koncepcji po realizację materiałów BTL.ść nabycia praktycznych umiejętności.