LICEUM ROE nie uczestniczy w elektronicznej rekrutacji prowadzonej przez gminę Wrocław.

Terminarz rekrutacji do Liceum ROE:

POBIERZ PODANIE - wersja pdf

Do 30 lipca 2020 r.
Złożenie podania o przyjęcie do szkoły

UWAGA!
W związku z epidemią Covid-19, w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, zawiesiliśmy czasowo ( do odwołania), możliwość osobistych wizyt w sekretariacie szkoły.
Osoby, które chciałyby  złożyć podanie o przyjęcie do Liceum ROE, prosimy o wypełnienie i podpisanie dokumentu oraz wysłanie skanu/zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego z sekretariatem, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00.
Kontakt: tel. 515 708 711, 515 712 990, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Od 31 lipca do 13 sierpnia 2020 r.

Uzupełnienie złożonego podania o:

ABSOLWENCI SZKOŁY PODSTAWOWEJ:

oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej, oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty, zdjęcia (dwie podpisane   fotografie o wymiarach 30x42).

ABSOLWENCI GIMNAZJUM:

oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum, oryginał zaświadczenia  o wynikach egzaminu gimnazjalnego, zdjęcia (dwie podpisane fotografie o wymiarach 30x42).

14 sierpnia 2020 r.
Poinformowanie kandydatów o tym, czy zostali przyjęci do szkoły.

Rekrutacja uzupełniająca:

POBIERZ PODANIE - wersja pdf

17 sierpnia 2020 r.
Opublikowanie informacji o ewenrualnych, wolnych miejscach.

Od 17 do 27 sierpnia 2020 r.
Złożenie podania o przyjęcie do szkoły wraz  z oryginałem świadectwa ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum,  oryginałem zaświadczenia o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty lub zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego oraz zdjęć (dwie podpisane fotografie o wymiarach 30x42).

28 sierpnia 2020 r.

Poinformowanie kandydatów o tym, czy zostali przyjęci  do szkoły.

Sprawdź warunki rekrutacji!