LICEUM ROE nie uczestniczy w elektronicznej rekrutacji prowadzonej przez gminę Wrocław.

1.   Szkoła nie przeprowadza egzaminów wstępnych.

2.   O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność złożenia przez kandydata, w określonym w harmonogramie terminie,

kompletu wymaganych   dokumentów.
          3.   Ostateczną decyzję o przyjęciu ucznia do szkoły  podejmuje dyrektor szkoły.
          4.    W przypadku wolnych miejsc dopuszcza się organizację rekrutacji uzupełniającej.

Koszty nauki:

•  Czesne – 0 zł !

•  Szkolny Pakiet Organizacyjny - obowiązkowa opłata 55 zł/m-c

(płatne od września do czerwca włącznie) lub jednorazowa wpłata 490 zł.

Szczegółowa informacja na temat pozycji dofinansowanych w ramach Szkolnego Pakietu Organizacyjnego

jest dostępna w sekretariacie szkoły.

Dokumenty wymagane podczas przyjęcia do szkoły:

DLA ABSOLWENTÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ:
          1.   Oryginał świadectwa ukończenia szkoły podstawowej.
          2.   Oryginał zaświadczenia o przystąpieniu do egzaminu ósmoklasisty.
          3.    Podanie o przyjęcie do szkoły.
          4.    Dwie podpisane  fotografie o wymiarach 30x42

POBIERZ PODANIE -wersja pdf

DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM:
          1.   Oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum.
          2.   Oryginał zaświadczenia o przystąpieniu do egzaminu gimnazjalnego.
          3.    Podanie o przyjęcie do szkoły.
          4.    Dwie podpisane  fotografie o wymiarach 30x42

POBIERZ PODANIE - wersja pdf

UWAGA!

W związku z epidemią Covid-19, w trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów, zawiesiliśmy czasowo ( do odwołania), możliwość osobistych wizyt w sekretariacie szkoły.

Osoby, które chciałyby  złożyć podanie o przyjęcie do Liceum ROE, prosimy o wypełnienie i podpisanie dokumentu oraz wysłanie skanu/zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego lub mailowego z sekretariatem, od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00-16.00.

Kontakt: tel. 515 708 711, 515 712 990,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawdź harmonogram rekrutacji!