1

 

 

14 czerwca uczniowie liceum i technikum ROE odwiedzili plan zdjęciowy serialu „Rodzinka.pl” w studio Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w Warszawie.

 

 

 

 

14 czerwca uczniowie liceum i technikum ROE odwiedzili plan zdjęciowy serialu „Rodzinka.pl” w studio Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza w Warszawie.
Dużą atrakcją dla młodzieży była możliwość spotkania i rozmowy z grającymi w serialu aktorami i reżyserem – Patrickiem Yoka. Pani Małgorzata Kożuchowska pozowała do pamiątkowych zdjęć z uczniami, które zostały zrobione na kanapie bohaterów serialu - państwa Boskich. Był to ostatni dzień zdjęciowy gwiazdy na planie „Rodzinki. pl” w tym sezonie. Uczniowie obejrzeli również sceny kręcone z udziałem młodych aktorów odtwarzających główne role : Maciejem Musiałem – serialowym Tomkiem, Olgą Kalicką – serialową Magdą i Adamem Zdrójkowskim- serialowym Kubą.
W trakcie przerwy zwiedzili muzeum TVP gdzie zobaczyli jak wyglądał dawniej sprzęt do montażu programów telewizyjnych i filmów. Uczestniczyli także w krótkich zajęciach dot. kwestii udźwiękowienia serialu, poprowadzonych przez nauczyciela technikum ROE – pana Bartłomieja Kruka.
Przebywając na terenie TVP nasi uczniowie mieli przy okazji możliwość zajrzeć na plany zdjęciowe telewizji śniadaniowej oraz serialu „Korona Królów”.
Na zakończenie, po opuszczeniu przez ekipę filmową planu „Rodzinki pl”, zwiedzili swobodnie filmowe mieszkanie bohaterów serialu oraz zobaczyli z bliska scenografię.

Wycieczka zapewniła wszystkim uczestnikom niezapomniane wrażenia.
Bardzo dziękujemy panu Patrickowi Yoka, pani Natalii Szliszce, aktorom i ekipie „Rodzinki.pl” oraz TVP za zaproszenie na plan zdjęciowy i za poświęcony naszym uczniom i nauczycielom czas.