1

 

 

24 stycznia odbyły się szkolne eliminacje do IX Dolnośląskiej Gali Talentów (Rejonowe Eliminacje).

 

 

 

 

Siedmioosobowe jury, pod przewodnictwem pana Sebastiana Gębury, miało za zadanie wytypować uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę podczas imprezy.
Uczniowie liceum i technikum ROE przedstawili na scenie krótkie, przygotowane przez siebie, formy artystyczne. Jury dokonywało oceny w trzech kategoriach: ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność zainteresowań, pasji czy talentu oraz profesjonalizm wykonania. Wszyscy uczestnicy eliminacji zaprezentowali bardzo wysoki poziom a występy spotkały się z entuzjastycznymi reakcjami licznie przybyłej publiczności.
Ostatecznie jury wytypowało czterech zwycięzców. Spośród klas liceum wyróżnieni zostali Weronika Sabatowska (klasa 1a) z piosenką „Brzydcy” oraz duet aktorski- Julia Walczak (klasa 3a) i Tomasz Piotrowski (klasa 3a) z prozą „Małe wielkie sny”. Cała trójka licealistów, podczas eliminacji rejonowych, wystąpi wspólnie jako trio wokalno- aktorskie „Niewidzialni”. W klasach technikum zwyciężyła Julia Rakoczy (klasa 2t) z samodzielnie udźwiękowionym filmem „Foley”.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia podczas kolejnych etapów rywalizacji, w ramach IX Dolnośląskiej Gali Talentów.
Gratulujemy również i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w naszej imprezie.
Specjalne podziękowania kierujemy do Szanownego Jury.