1

 

 

W dniu 26 kwietnia odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy 3 liceum ogólnokształcącego ROE. Impreza podzielona była na dwie części.

 

 

 

 

Część pierwsza obejmowała wręczenie uczniom świadectw i wyróżnień, podziękowania dyrekcji, wychowawczyni oraz psychologa szkolnego, a także artystyczne pożegnanie trzecioklasistów, przygotowane przez klasy 1 i 2 liceum, w opracowaniu i scenariuszu samorządu szkolnego.
Nagrody i wyróżnienia otrzymali uczniowie: Arleta Gosławska, Julia Walczak, Tomasz Piotrowski, Sandra Kassaraba, Weronika Licznierska, Dominika Celińska, Oliwia Robak, Julia Robak.
Część druga poświęcona była prezentacjom artystycznym klas trzecich, ale poprzedzona wręczeniem wszystkim uczniom dyplomów uczestnictwa w profilowanych zajęciach artystycznych.
Opiekunami poszczególnych prezentacji byli:
- Panie Beata Fertaka- Harlender oraz Małgorzata Plucińska- Techniki plastyczne i projektowanie,
- Pani Agata Ciastoń oraz pan Bartosz Mokrzycki- Fotografia i realizacja obrazu,
- Pani Małgorzata Kałuzińska- Aktorstwo,
- Pan Sebastian Gębura- Taniec.
Dodatkowo, etiudę podsumowującą 3 lata nauki w klasie aktorskiej przygotowali i zaprezentowali Julia Walczak i Tomasz Piotrowski. Ich występ był wzruszającą retrospekcją i dostarczył widzom wielu pozytywnych emocji.
Dziękujemy wszystkim absolwentom za 3 lata ciężkiej pracy. Dziękujemy również przybyłym gościom, rodzicom, nauczycielom.
Za realizację dźwięku i nagłośnienie wydarzenia odpowiedzialni byli: pan Waldemar Kłodnicki- nauczyciel, uczniowie Wiktor Zubek i Włodek Niemirowsky (klasa 3 technikum) oraz Michał Zieliński, który użyczył profesjonalny sprzęt oraz wsparł imprezę kompleksową opieką techniczną. Bardzo dziękujemy!