5

 

 

W trosce o nasze środowisko, nasza szkoła postanowiła wziąć udział w akcji Trash Challenge.

 

 

 

 

W ostatnim czasie tak zwane „wyzwanie śmieciowe” zyskało popularność na całym świecie. Hashtag #Trashchallenge podbija media społecznościowe, zachęcając wszystkich do oczyszczania swojego otoczenia i dzielenia się zdjęciami „przed” i „po” sprzątaniu.
W zeszłym miesiącu w naszej szkole zorganizowane zostało międzyklasowe wyjście do Parku na Niskich Łąkach. Korzystając z pięknej pogody uczniowie liceum i technikum wysprzątali park i zebrali ponad dziesięć worków śmieci. Sprzątanie koordynowali nasi nauczyciele: pani Karolina Wijata, pani Małgorzata Korczyńska i pan Damian Janiaczyk a zdjęcia robiła pani Ania z sekretariatu.
#trashchallenge #trashchallengePolska #trashchallengeWroclaw